Jesteśmy operatorem CFD

Jesteśmy operatorem CFD

06-06-2017

W tym miejscu odbywa się praca, nad wizerunkiem naszych produktów.

Szanowne klientki, mamy dla Was wspaniałą nowinę. Od kilku dni nasza firma ma swoją siedzibę w Centrum Fashion Design Kieleckiego Parku Technologicznego. CFD to wyjątkowe miejsce do projektowania mody, szycia, oraz jej prezentacji. Zarówno „rzeczywistej jak i wirtualnej. Możemy dumnie powiedzieć, że teraz jesteśmy całkowicie niezależni. Mamy do dyspozycji bogato wyposażoną szwalnię, studio foto, pracownię projektową oraz showroom z wybiegiem dla małych modeli i modelek. No tak, ale co to zmieni dla Was? Póki co nie możemy wszystkiego zdradzić:-)

Zmian i nowości będzie sporo, niektóre organizacyjne, być może nawet ich nie zauważycie, inne zapewniamy że bardzo polubicie. Systematycznie będziemy po kolei odsłaniać wszystkie tajemnice. Założenia mamy jasne, wchodzimy na wyższy poziom jakości.

Od tej pory będziemy mieć pełną kontrolę nad każdym procesem tworzenia produktu. Zdajemy sobie sprawę, że jest dużo do zrobienia. Zdarzały się do tej pory pewne problemy, niektóre z Was wiedzą o co chodzi, bierzemy to na klatę i podwijamy rękawy do pracy. W najbliższym czasie radzimy obserwować nas dokładniej. Już niebawem pierwsze atrakcje.

Sesje fotograficzne, produktowe- teraz już dla nas nie straszne.